Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Zamykanie naczynek nowoczesnym i skutecznym zabiegiem

Nie wystarczy bowiem przykryć ich warstwą makijażu, ponieważ są zwykle na tyle wyraźne, by przebijać się przez fluid oraz puder.

Z problemem tym boryka się bardzo wiele osób i z tego względu zabiegi zamykania naczynek są bardzo często wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej. Nieleczona dolegliwość sprawia, że finalnie naczynka zaczynają tworzyć coraz gęstsze sieci, sprawiając wrażenie permanentnie zaczerwienionej skóry.

Przed wykonaniem zabiegu lekarz dermatolog, przeprowadza z pacjentem wywiad, by szczegółowo poznać historię choroby. Towarzyszy temu dokładne obejrzenie cery i powstałych na niej zmian, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne zaplanowanie całości zabiegu (wraz z doborem długości fal lasera lub elektrody), w zależności od głębokości na jakiej znajdują się pęknięte naczynka oraz od ich ilości.

Wśród metod zabiegowych wyróżnić należy:

  • laseroterapię z zastosowaniem lasera IPL (wykorzystujący energię świetlną);
  • laseroterapię z zastosowaniem lasera VPL (wykorzystujący emisję wiązek światła o szerokim spectrum);
  • elektrokoagulację (wykorzystująca prąd o wysokiej częstotliwości).

Bez względu na rodzaj zabiegu, jaki lekarz zdecyduje się wybrać dla pacjenta z danym typem zmian, należy stosować się bezwzględnie do medycznych zaleceń pozabiegowych. Priorytetowa kwestią jest zrezygnowanie z silnie aromatyzowanych kremów, na rzecz tych, dedykowanych cerze naczyniowej.

Ponadto, powinny być to kosmetyki z filtrami UVA oraz UVB, zawierające witaminę K, o właściwościach nawilżających. Warto również wzbogacić dietę o pokarmy bogate w witaminy: K oraz PP. Wybierając gabinet medycyny estetycznej, który wykonuje zabiegi zamykania naczynek, należy kierować się przede wszystkim kompetencjami zatrudnionych specjalistów. Tylko bowiem ich precyzja, wiedza oraz doświadczenie są gwarancją efektu w postaci pięknej cery pozbawionej "pajączków".