Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Ubrania taneczne

Brak obrazka

Dancewear

Dodano: 27.02.2013
Broadway Dancewear to sklep dla osób, których pasją jest taniec. W naszej ofercie znajduje się odzież wygodna i wykonana z wysokiej jakości materiałów. Sprzedawane przez nas spodnie i topy nie krępują ruchów. Proponujemy bluzki i getry, które sprawdzają się doskonale na treningach zumby. Ponadto sprzedajemy również spódnice treningowe dla tancerek. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ofertę na szerokie spodnie nie krępujące ruchów. Zapraszamy do składania zamówień drogą telefoniczną lub na stronie www.dancewear.com.pl, na której znajduje się nasz sklep internetowy.
Strona Wamatex

Wamatex

Dodano: 01.02.2022
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży najlepszych tkanin i dzianin. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć dzianiny dekoracyjne, frotte, jersey. Sklep zajmuje się też sprzedażą tkanin obiciowych. Pomocne materiały znajdzie i krawcowa i tapicer. Tak różnorodny asortyment świadczy o profesjonalnym podejściu i dostosowaniu się do zmieniających się potrzeb klienta. Firma przewodzi w produkcji dzianin i tkanin w kraju. Dobra pozycja na rynku i znana marka to nie wszystkie zalety tej firmy.
Więcej o firmie: Dzianiny, Producent dzianin