Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Transport

Strona Licki

Licki

Dodano: 20.01.2021
Licki.pl specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług kierowanych do małych, średnich firm, korporacji. Zajmujemy się transportem na rynku krajowym oraz zagranicznym. Realizujemy również usługę dostarczania ofert przetargowych do instytucji. Usługa polega na dostarczeniu przesyłki, a także reprezentowaniu klientów na otwarciu ofert przetargowych. Zajmujemy się na terenie Warszawy oraz okolic dostarczaniem przesyłek standardowych oraz przesyłek ekspresowych. Obsługujemy korespondencję firm.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 21.06.2022
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania usług na rynku przewozów osób, gdzie możemy zapewnić wykonanie usług z wykorzystaniem zarówno rozbudowanej a także nowoczesnej floty pojazdów, która pozwala nam oferować wykonanie poszczególnych usług w sposób dopasowany do oczekiwań naszych klientów a także sprawny na każdym etapie współpracy z klientami. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy również zespół doświadczonych kierowców, co również pozwala nam gwarantować zarówno komfort a także bezpieczeństwo przewozów.
Strona Run

Run

Dodano: 13.05.2022
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania profesjonalnych przeprowadzek, które wykonujemy na terenie kraju oraz międzynarodowo. Nasza firma ma siedzibę w Łodzi specjalizując się w realizowaniu przeprowadzek na rzecz klientów indywidualnych. Wykonujemy przeprowadzki domów, mieszkań, rezydencji. Jesteśmy w stanie zapewnić również kompleksowe usługi przeprowadzek, które kierujemy do klientów biznesowych a także do instytucji. Wszystkie usługi realizujemy w sposób solidny, bezpieczny oraz terminowy.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki