Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Sport i turystyka

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2022
Każdy nasz Gość dla nas jest bardzo ważny, to wyjątkowa osoba, ponieważ nasz hotel wybrała na miejsce swojego odpoczynku po całorocznej ciężkiej pracy. W naszym hotelu więc każdy odnajdzie wytchnienie i spokój oraz bliskość pięknej nadbałtyckiej plaży – tylko o 100 metrów oddalonej od hotelu.  Znajdziecie tu komfort godny trzygwiazdkowego hotelu, wygodne pokoje szyte na miarę i potrzeby każdego klienta – z własną łazienką, TV, Internetem. U nas nawet w niepogodę nie będziesz się nudził. Zapraszamy do Jastrzębiej Góry.
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 26.02.2022
W ramach oferty naszego klubu fitness, który działa na terenie Łodzi zapewniamy komfortowe warunki do trenowania pod okiem doświadczonych instruktorów oraz w miłej atmosferze. Zapewniamy między innymi różne programy treningowe, które zostały stworzone z myślą między innymi o seniorach, przyszłych mamach, czy osobach, które dopiero rozpoczynają trening. Na terenie klubu oferujemy również możliwość korzystania z przestronnej oraz kompleksowo wyposażonej siłowni oraz z sal do gry i uprawiania squasha.
Więcej o firmie: Fitness, Siłownia, Squash, Trener personalny
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2022
Jeżeli chcesz dokonać zakupu ubrania potrzebnego do uprawiania danej sztuki walki, ten sklep oferuje Ci wszystko, czego możesz potrzebować. Jakość produktów oferowanych przez firmę jest wysoka, o czym świadczy fakt, że są one polecane przez znawców sztuk walki. Sklep umożliwia zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową – firma współpracuje z wieloma klubami sportowymi, które prowadzą treningi sztuk walki różnego rodzaju. Wiarygodność i profesjonalizm tego sklepu została potwierdzona zadowoleniem wielu klientów.