Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Redukcja tłuszczu z ONDA Deka w Select Beauty

Brak obrazka

Dodano:

ONDA Deka

Profesjonalny zespół dyplomowanych kosmetyczek z salonu Select Beauty Łódź serdecznie zaprasza na zabiegi w oparciu o technologię ONDA DEKA.  Modelowanie sylwetki nigdy nie było łatwiejsze. ONDA DEKA Łódź wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves™, redukujące tkankę tłuszczową w bezpieczny, nieinwazyjny sposób. Można się na niego umówić za pośrednictwem strony https://selectbeauty.pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/onda-deka/.

Szczuplejsza sylwetka w kilka tygodni? To jest możliwe! Stosując przełomową metodę ONDA DEKA w odstępach 2-3 tygodni pomiędzy zabiegami możliwa jest poprawa sylwetki nawet w sytuacji, gdy inne metody zawiodły. Znaczący efekt można zauważyć już po serii 4-6 zabiegów tą innowacyjną metodą.  Efekty ONDA DEKA: redukcja tkanki tłuszczowej bez naruszenia innych tkanek, zmniejszenie cellulitu tłuszczowego i wodnego, niezależnie od stopnia zaawansowania, poprawa jędrności oraz napięcia skóry, wygładzona skóra, szczuplejsze ciało.

Zabieg jest bezpieczny, komfortowy i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dla najlepszego efektu podczas trwania kilkutygodniowej terapii zalecana jest aktywność fizyczna oraz picie dużej ilości wody.

GPS     N: ° ' "     E: ° ' "

Jak dojechać do firmy ?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 17.08.2022
Działamy na rynku stomatologicznym, na którym jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące między innymi takich dziedzin jak stomatologia zachowawcza oraz...
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 19.07.2022
Witamina D odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, pracę mięśni i poprawę samopoczucia. Jej dostarczenie do organizmu jest łatwe, ponieważ wytwarzana jest przez...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 20.10.2022

W naszym salonie kosmetycznym specjalizujemy się w realizowaniu wysokiej jakości, skutecznych zabiegów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Posiadając zespół doświadczonych specjalistów...

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 28.09.2022

Korzystając z usług firmy Aspasja na terenie Łodzi będzie się zadowolonym. Jest to salon kosmetyczny i SPA, który ma wyjątkowo rozbudowaną ofertę handlową. Każdy klient może tam liczyć...

Zamykanie naczynek nowoczesnym i skutecznym zabiegiem

Teleangiektazje czyli popękane naczynka krwionośne, tworzące tzw. pajączki, które mogą pojawić się na twarzy (szczególnie na nosie, brodzie oraz policzkach), rodzą poczucie dyskomfortu.