Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Samochody

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski i Cichy to przed wszystkim najlepsze nowe i używane samochody popularnych marek takich jak Audi, Volkswagen, Opel i Skoda. Oferujemy także sprzedaż pojazdów uszkodzonych i powypadkowych. Oprócz tego w zasobie naszych usług znajdziecie Państwo także ubezpieczenia komunikacyjne, usługi serwisowe oraz blacharskie. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty udostępniamy na stronie internetowej. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie w jednym z naszych dziewiętnastu salonów partnerskich!
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 18.02.2022
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych ze sprzedażą samochodów marki Kia, które naszym klientom zapewniamy jako autoryzowany dystrybutor marki Kia. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie napraw samochodów oraz diagnostyki pojazdów w naszej nowoczesnej stacji kontroli pojazdów a także w rozbudowany warsztacie. Nasza firma zajmuje się również realizowaniem profesjonalnych usług związanych z obsługiwaniem flot pojazdów dla firm z różnych branż.
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 13.12.2022
Gwarantujemy naszym klientom wysokiej jakości obsługę dotyczącą sprzedaży samochodów takich marek jak Hyundai oraz Citroen. W naszej firmie, która na łódzkim rynku motoryzacyjnym działa już od 30 lat zapewniamy również profesjonalne usługi związane z przeglądami technicznymi pojazdów, które wykonujemy w naszej autoryzowanej stacji obsługi. Naszym klientom oferujemy również ubezpieczenia komunikacyjne a także zajmujemy się usuwaniem szkód komunikacyjnych. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny pojazdów wszystkich marek.