Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Ogrzewanie

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.10.2022
Iwona Pellets - kim jesteśmy? Od 2010 r. specjalizujemy się w produkcji kominków hybrydowych na pellet i drewno. Oferujemy także nowoczesne grille ogrodowe i inne produkty z zakresu budownictwa. Wybierają nas rodziny oraz inwestorzy przemysłowi. Innowacja i jakość Nasza firma opatentowała kilka innowacyjnych mechanizmów, w które wyposażamy wszystkie kominki. Nie mamy sobie równych w kwestii dbałości o normy emisji spalin. Wyprzedzamy standardy - certyfikaty, które posiadamy, wyróżniają nasze produkty w całej Europie. Jesteśmy też liderem w dystrybucji PELLETU. Jako jedyni w Polsce przechowujemy go w ogrzewanym magazynie wysokiego składowania, co przekłada się na niską wilgotność i wysoką jakość opałową. Zostaliśmy docenieni przez konsumentów - dumnie prezentujemy otrzymane nagrody.