Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 29.07.2022
Policjanci starają się korzystać z alkomatów, które cechują się wysoką jakością wykonania i zapewniają uzyskanie jak najdokładniejszych wyników. Są to także alkomaty, których dalsze użytkowanie wydaje się być o wiele tańsze. Są to alkomaty policyjne, które zapewnia firma Alkotestery istniejąca na ryku od wielu lat. Posiada ogromne doświadczenie i stworzyła odpowiedni sklep internetowy, który ułatwia dokonywanie zakupów wszelkich rodzajów alkomatów. Dostępne są zarówno dla indywidualnych klientów, jak i wielu służby korzystających z tego typu urządzeń.
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 01.06.2022
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kursów na prawo jazdy wszystkich kategorii w łódzkiej auto szkole Extreme. Umiejętnie przekazywana wiedza przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz praktyczne wskazówki odnośnie prowadzenia pojazdów czynią z naszej firmy jeden z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców na terenie województwa łódzkiego. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Więcej szczegółów dotyczących organizacji zajęć z prawa jazdy oraz atrakcyjnych cen kursów znajdziesz na naszej witrynie internetowej.
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 28.06.2022
Nasza szkoła nauki jazda działa na terenie Łodzi już od 1990 roku posiadając 3 filie, gdzie dysponujemy nowoczesną flotę pojazdów, w tym specjalnie przygotowanym samochodem do kursów realizowanych na rzecz osób niepełnosprawnych przygotowujących się do zdawania egzaminów na prawo jazdy. Naszym kursantom zapewniamy naukę pod okiem doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem pracy. Gwarantujemy efektywną, bezstresową naukę prowadzoną w sympatycznej atmosferze. Zapewniamy również kwalifikacje wstępne i szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych.

 

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 03.05.2022
First Drive jest ośrodkiem szkoleniowym, który oprócz przygotowania do egzaminu na prawo jazdy oferuje również kursy doszkalające. Każdy kierowca, który z jakiegoś powodu nie czuje się pewnie za kierownicą lub po prostu chciałby podszkolić technikę prowadzenia pojazdu, dowiedzieć się, na czym polega jazda defensywna lub eko-driving może skorzystać z usług świadczonych przez Instruktorów Techniki Jazdy. Osoby uczące się jazdy pierwszy raz wiele skorzystają na dodatkowych darmowych jazdach doszkalających z jazdy defensywnej oraz eko-drivingu.
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski i Cichy to przed wszystkim najlepsze nowe i używane samochody popularnych marek takich jak Audi, Volkswagen, Opel i Skoda. Oferujemy także sprzedaż pojazdów uszkodzonych i powypadkowych. Oprócz tego w zasobie naszych usług znajdziecie Państwo także ubezpieczenia komunikacyjne, usługi serwisowe oraz blacharskie. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty udostępniamy na stronie internetowej. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie w jednym z naszych dziewiętnastu salonów partnerskich!
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 18.02.2022
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych ze sprzedażą samochodów marki Kia, które naszym klientom zapewniamy jako autoryzowany dystrybutor marki Kia. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie napraw samochodów oraz diagnostyki pojazdów w naszej nowoczesnej stacji kontroli pojazdów a także w rozbudowany warsztacie. Nasza firma zajmuje się również realizowaniem profesjonalnych usług związanych z obsługiwaniem flot pojazdów dla firm z różnych branż.
Strona Licki

Licki

Dodano: 20.01.2021
Licki.pl specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług kierowanych do małych, średnich firm, korporacji. Zajmujemy się transportem na rynku krajowym oraz zagranicznym. Realizujemy również usługę dostarczania ofert przetargowych do instytucji. Usługa polega na dostarczeniu przesyłki, a także reprezentowaniu klientów na otwarciu ofert przetargowych. Zajmujemy się na terenie Warszawy oraz okolic dostarczaniem przesyłek standardowych oraz przesyłek ekspresowych. Obsługujemy korespondencję firm.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 21.06.2022
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania usług na rynku przewozów osób, gdzie możemy zapewnić wykonanie usług z wykorzystaniem zarówno rozbudowanej a także nowoczesnej floty pojazdów, która pozwala nam oferować wykonanie poszczególnych usług w sposób dopasowany do oczekiwań naszych klientów a także sprawny na każdym etapie współpracy z klientami. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy również zespół doświadczonych kierowców, co również pozwala nam gwarantować zarówno komfort a także bezpieczeństwo przewozów.
Strona Run

Run

Dodano: 13.05.2022
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania profesjonalnych przeprowadzek, które wykonujemy na terenie kraju oraz międzynarodowo. Nasza firma ma siedzibę w Łodzi specjalizując się w realizowaniu przeprowadzek na rzecz klientów indywidualnych. Wykonujemy przeprowadzki domów, mieszkań, rezydencji. Jesteśmy w stanie zapewnić również kompleksowe usługi przeprowadzek, które kierujemy do klientów biznesowych a także do instytucji. Wszystkie usługi realizujemy w sposób solidny, bezpieczny oraz terminowy.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 13.12.2022
Gwarantujemy naszym klientom wysokiej jakości obsługę dotyczącą sprzedaży samochodów takich marek jak Hyundai oraz Citroen. W naszej firmie, która na łódzkim rynku motoryzacyjnym działa już od 30 lat zapewniamy również profesjonalne usługi związane z przeglądami technicznymi pojazdów, które wykonujemy w naszej autoryzowanej stacji obsługi. Naszym klientom oferujemy również ubezpieczenia komunikacyjne a także zajmujemy się usuwaniem szkód komunikacyjnych. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny pojazdów wszystkich marek.