Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Konsolidacja kredytów

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 10.08.2022
Łódzki Ekspert Kredytowy Bartosz Motyl kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i firmowych zainteresowanych kompleksowym wsparciem w uzyskaniu kredytu bankowego na dowolny cel. Jako doświadczony doradca kredytowy zapewnia pomoc na każdym z etapów współpracy. W zakres usług wchodzi dokładna analiza sytuacji finansowej klienta, wybór optymalnego rozwiązania kredytowego, pomoc w interpretacji umowy i załatwienie wszystkich formalności. Łódzki Ekspert zaprasza na bezpłatne konsultacje do swojego biura w centrum Łodzi.

Kredyt Konsolidacyjny Łódź

Wielu ludzi zastanawia się, czy kredyt konsolidacyjny ma sens. Korzystając z oferty Lodzkiekspert.pl, można płacić jedną ratę, która sumarycznie będzie niższa, niż wszystkie raty, którymi był obciążony do tej pory kredytobiorca. A ponadto w momencie konsolidacji dotychczasowych kredytów, jest możliwość doboru dodatkowej gotówki na dowolny cel. W ramach kredytu konsolidacyjnego można połączyć wszystkie rodzaje zaciągniętych zobowiązań, w tym kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, pożyczki, zadłużenia na kartach kredytowych, wykorzystane limity w ROR i zamknąć to wszystko w jednej dogodnej dla siebie racie kredytu. 

Pozytywna decyzja uzależniona jest od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy, udzielana na podstawie właściwej weryfikacji, oraz zdolności kredytowej. Nie warto czekać i każdego miesiąc myśleć jedynie tylko o tym, jak spłacić kilka rat kredytu. Już teraz można skontaktować się z Lodzkiekspert.pl i zacząć życie od nowa, z jedną mniejszą ratą, która będzie odpowiednia.
Adres:
ul. Żeligowskiego 8/10
WWW:
Kod:
90-001
E-mail:
bmotyl@lodzkiekspert.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
+48 664 578 144

Jak dojechać do firmy lodzkiekspert.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 08.03.2022
Wysoko wyspecjalizowana kadra profesjonalistów to najbardziej trafny opis pracowników zatrudnionych w PLEuropa. Jest to działalność o charakterze consultingowym, co oznacza że każdy kto ma...
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 09.02.2022
Firma HR Partners jest grupą praktyków biznesowych, specjalizujących się głównie w przekazywaniu swoich doświadczeń oraz wiedzy na szkoleniach dla firm, organizowanych dla Państwa...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 01.08.2022
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat do Państwa pełnej dyspozycji. Ustne i prawne porady dotyczące spraw cywilnych, gospodarczych, podatkowych, karnych są udzielane od ręki na podstawie...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 05.12.2022
Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest zbyt dużo nerwów, to jest tak tylko dlatego, że jeszcze nie zdecydowałeś się na zmianę tego stanu rzeczy. Musisz wiedzieć, że może być zupełnie...
Więcej o firmie: Coaching i mentoring, Automotywacja

Czy nadal opłaca się trzymać wypłatę w gotówce?

Trzymanie pieniędzy w domu, w tzw. skarpecie, wydaje się być najczęściej stosowaną metoda przez starszych ludzi. Posiadają oni mniejsze lub większe oszczędności, których z wielu powodów nie chcą umieścić w banku.