Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Doradztwo w kredytach hipotecznych

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 10.08.2022
Łódzki Ekspert Kredytowy Bartosz Motyl kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i firmowych zainteresowanych kompleksowym wsparciem w uzyskaniu kredytu bankowego na dowolny cel. Jako doświadczony doradca kredytowy zapewnia pomoc na każdym z etapów współpracy. W zakres usług wchodzi dokładna analiza sytuacji finansowej klienta, wybór optymalnego rozwiązania kredytowego, pomoc w interpretacji umowy i załatwienie wszystkich formalności. Łódzki Ekspert zaprasza na bezpłatne konsultacje do swojego biura w centrum Łodzi.

Kredyt hipoteczny Łódź

Kredyt hipoteczny jest skierowany do osób, planujących zakupić nieruchomość. Będąc jednym z najpopularniejszych produktów finansowych na rynku, jest on równocześnie jednym z najbardziej skomplikowanych, oferowanych przez banki. Zagadnienie kredytu hipotecznego wiąże się z wieloma, trudnymi do porównania parametrami, takimi jak wkład własny (pieniężny lub niepieniężny), wiek kredytobiorcy, wysokość jego zarobków itp. Z punktu widzenia klienta problematyczną do porównywania kwestią mogą okazać się ubezpieczenia oraz inne produkty dodatkowe, oferowane razem z kredytem, ukryte koszty, niezawierające się w marży kredytu (np. prowizja dla banku z tytułu czynności związanych z zawarciem umowy kredytowej), jak i sama marża, która w ofertach niemal wszystkich banków jest oparta na zmiennej stopie kredytowej.

Wszystko to sprawia, że porównywanie ofert banków z zakresu kredytu hipotecznego nie jest czynnością intuicyjną i wskazane jest, aby skorzystać z pomocy eksperta w tym zakresie. Łódzki Ekspert oferuje profesjonalne przeprowadzenie kredytobiorcy przez zawiłości opcji kredytów hipotecznych, gwarantując szczegółowe zbadanie zdolności kredytowej, wybór najkorzystniejszych ofert na rynku oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności.
Adres:
ul. Żeligowskiego 8/10
WWW:
Kod:
90-001
E-mail:
bmotyl@lodzkiekspert.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
+48 664 578 144

Jak dojechać do firmy lodzkiekspert.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 08.03.2022
Wysoko wyspecjalizowana kadra profesjonalistów to najbardziej trafny opis pracowników zatrudnionych w PLEuropa. Jest to działalność o charakterze consultingowym, co oznacza że każdy kto ma...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 05.12.2022
Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest zbyt dużo nerwów, to jest tak tylko dlatego, że jeszcze nie zdecydowałeś się na zmianę tego stanu rzeczy. Musisz wiedzieć, że może być zupełnie...
Więcej o firmie: Coaching i mentoring, Automotywacja
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 09.02.2022
Firma HR Partners jest grupą praktyków biznesowych, specjalizujących się głównie w przekazywaniu swoich doświadczeń oraz wiedzy na szkoleniach dla firm, organizowanych dla Państwa...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 01.08.2022
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat do Państwa pełnej dyspozycji. Ustne i prawne porady dotyczące spraw cywilnych, gospodarczych, podatkowych, karnych są udzielane od ręki na podstawie...

Czy nadal opłaca się trzymać wypłatę w gotówce?

Trzymanie pieniędzy w domu, w tzw. skarpecie, wydaje się być najczęściej stosowaną metoda przez starszych ludzi. Posiadają oni mniejsze lub większe oszczędności, których z wielu powodów nie chcą umieścić w banku.