Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Bezpłatny doradca kredytów dla firm

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 10.08.2022
Łódzki Ekspert Kredytowy Bartosz Motyl kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i firmowych zainteresowanych kompleksowym wsparciem w uzyskaniu kredytu bankowego na dowolny cel. Jako doświadczony doradca kredytowy zapewnia pomoc na każdym z etapów współpracy. W zakres usług wchodzi dokładna analiza sytuacji finansowej klienta, wybór optymalnego rozwiązania kredytowego, pomoc w interpretacji umowy i załatwienie wszystkich formalności. Łódzki Ekspert zaprasza na bezpłatne konsultacje do swojego biura w centrum Łodzi.

Kredyt Firmowy Łódź

Kredyt firmowy to najpopularniejszy sposób finansowania lub rozpoczęcia działalności firmy. Aby go uzyskać, należy jednak spełnić określone warunki wyznaczone przez bank docelowy. W tym celu warto skorzystać z usług profesjonalisty, jakim jest Łódzki Ekspert. Co można zyskać z jego pomocą? 

Współpracując ze specjalistą w dziedzinie usług finansowych można liczyć na kompleksową, a co najważniejsze zindywidualizowaną pomoc w uzyskaniu kredytu. Ekspert weryfikuje dostępne na rynku oferty oraz przedstawia klientowi najkorzystniejsze z nich. Po wspólnej dyskusji ustalają realną wysokość kredytu oraz składają wniosek do banku. W całym procesie doradca sprawdza historię kredytową klienta, by wykluczyć istnienie negatywnych wpisów uniemożliwiających zaciągnięcia kredytu. W dalszej kolejności przygotowuje niezbędną dokumentację, czuwa nad poprawnym przebiegiem całego procesu, jak i stanowi merytoryczne wsparcie dla klienta, aż do pomyślnego rozwiązania sprawy, czyli uzyskania zobowiązania kredytowego.
Adres:
ul. Żeligowskiego 8/10
WWW:
Kod:
90-001
E-mail:
bmotyl@lodzkiekspert.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
+48 664 578 144

Jak dojechać do firmy lodzkiekspert.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Baza firm

Baza firm

Dodano: 19.04.2022
Nasza kancelaria adwokacka uznawana jest za jedną z najlepszych na rynku. Zyskaliśmy taką renomę przede wszystkim dzięki wyjątkowemu w naszej branży oraz rzadko spotykanemu w innych...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 05.12.2022
Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest zbyt dużo nerwów, to jest tak tylko dlatego, że jeszcze nie zdecydowałeś się na zmianę tego stanu rzeczy. Musisz wiedzieć, że może być zupełnie...
Więcej o firmie: Coaching i mentoring, Automotywacja
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 09.02.2022
Firma HR Partners jest grupą praktyków biznesowych, specjalizujących się głównie w przekazywaniu swoich doświadczeń oraz wiedzy na szkoleniach dla firm, organizowanych dla Państwa...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 01.08.2022
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat do Państwa pełnej dyspozycji. Ustne i prawne porady dotyczące spraw cywilnych, gospodarczych, podatkowych, karnych są udzielane od ręki na podstawie...

Czy nadal opłaca się trzymać wypłatę w gotówce?

Trzymanie pieniędzy w domu, w tzw. skarpecie, wydaje się być najczęściej stosowaną metoda przez starszych ludzi. Posiadają oni mniejsze lub większe oszczędności, których z wielu powodów nie chcą umieścić w banku.