Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Profesjonalne usługi transportowe - Warszawa

Strona Licki

Licki

Dodano: 20.01.2021
Licki.pl specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług kierowanych do małych, średnich firm, korporacji. Zajmujemy się transportem na rynku krajowym oraz zagranicznym. Realizujemy również usługę dostarczania ofert przetargowych do instytucji. Usługa polega na dostarczeniu przesyłki, a także reprezentowaniu klientów na otwarciu ofert przetargowych. Zajmujemy się na terenie Warszawy oraz okolic dostarczaniem przesyłek standardowych oraz przesyłek ekspresowych. Obsługujemy korespondencję firm.

Usługi transportowe

Nasza firma działa na polskim rynku już od 2007 roku. Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w świadczeniu krajowych oraz zagranicznych usług transportowych rzeczy. W naszej działalności posiadamy elastyczne zasady, które pozwalają nam dopasować się do wymagań rynku oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów. 

Nasze usługi transportowe to terminowość dostaw oraz bezpieczeństwo przewożenia wszystkich przekazanych nam towarów. W naszej firmie stale modernizujemy naszą flotą samochodową. Nasz tabor uzupełniliśmy o pojazdy z ogrzewaną przestrzenią ładunkową. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić współpracującym z nami firmom przewóz nawet najbardziej delikatnego sprzętu, który jest przewożony w komfortowych warunkach. 

Przewożony przez naszą firmę sprzęt jest gotowy do zainstalowania. Posiadamy doświadczenie oraz dysponujemy zespołem wykwalifikowanych kierowców, którzy fachowa zabezpieczają ładunek na czas transportu oraz bezpiecznie rozładowujemy do klientów.

https://licki.pl/transport/transport/
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 03.05.2022
First Drive jest ośrodkiem szkoleniowym, który oprócz przygotowania do egzaminu na prawo jazdy oferuje również kursy doszkalające. Każdy kierowca, który z jakiegoś powodu nie czuje się...
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 13.12.2022
Gwarantujemy naszym klientom wysokiej jakości obsługę dotyczącą sprzedaży samochodów takich marek jak Hyundai oraz Citroen. W naszej firmie, która na łódzkim rynku motoryzacyjnym działa...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 01.06.2022
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kursów na prawo jazdy wszystkich kategorii w łódzkiej auto szkole Extreme. Umiejętnie przekazywana wiedza przez wykwalifikowaną kadrę...
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 28.06.2022
Nasza szkoła nauki jazda działa na terenie Łodzi już od 1990 roku posiadając 3 filie, gdzie dysponujemy nowoczesną flotę pojazdów, w tym specjalnie przygotowanym samochodem do kursów...