Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Serwis biurowy - usługi Licki.pl

Strona Licki

Licki

Dodano: 20.01.2021
Licki.pl specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług kierowanych do małych, średnich firm, korporacji. Zajmujemy się transportem na rynku krajowym oraz zagranicznym. Realizujemy również usługę dostarczania ofert przetargowych do instytucji. Usługa polega na dostarczeniu przesyłki, a także reprezentowaniu klientów na otwarciu ofert przetargowych. Zajmujemy się na terenie Warszawy oraz okolic dostarczaniem przesyłek standardowych oraz przesyłek ekspresowych. Obsługujemy korespondencję firm.

Serwis biurowy

Jesteśmy firmą, która od początku swojej działalności zajmuje się profesjonalną obsługą firm. Naszym klientom zapewniamy kompleksowy serwis biurowy. Na rzecz naszych klientów realizujemy między innymi transfery na konferencje i inne spotkania dużych grup, przylatujących z różnych stron świata. 

Zapewniamy profesjonalnych kierowców oraz samochody osobowe lub busy w wersji VIP, wyposażonymi w komfortowe fotele, stoliki, TV oraz Wi-Fi. Zapewniamy zajęcie się pełną logistyką. Na rzecz naszych klientów jesteśmy w stanie dostarczyć art. spożywcze, środki czystości, art. piśmiennicze, papier, tonery czy sprzęty biurowe. W ramach naszej oferty jesteśmy elastyczni i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. 

Realizujemy również zakupy w sklepach oraz kupujemy artykuły z portali aukcyjnych i ogłoszeń na podstawie indywidualnych ustaleń z klientami. Zajmujemy się formalnościami w urzędach, nadawaniem korespondenci, pracami konserwatorskimi w biurach, opieką nad flotą, transferem gości, transportem.

WWW: https://licki.pl
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 21.06.2022
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania usług na rynku przewozów osób, gdzie możemy zapewnić wykonanie usług z wykorzystaniem zarówno rozbudowanej a także nowoczesnej floty pojazdów,...
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 29.07.2022
Policjanci starają się korzystać z alkomatów, które cechują się wysoką jakością wykonania i zapewniają uzyskanie jak najdokładniejszych wyników. Są to także alkomaty, których dalsze...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 01.06.2022
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kursów na prawo jazdy wszystkich kategorii w łódzkiej auto szkole Extreme. Umiejętnie przekazywana wiedza przez wykwalifikowaną kadrę...
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski i Cichy to przed wszystkim najlepsze nowe i używane samochody popularnych marek takich jak Audi, Volkswagen, Opel i Skoda. Oferujemy także sprzedaż pojazdów uszkodzonych i...