Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Przesyłki kurierskie - Warszawa - Licki.pl

Strona Licki

Licki

Dodano: 20.01.2021
Licki.pl specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług kierowanych do małych, średnich firm, korporacji. Zajmujemy się transportem na rynku krajowym oraz zagranicznym. Realizujemy również usługę dostarczania ofert przetargowych do instytucji. Usługa polega na dostarczeniu przesyłki, a także reprezentowaniu klientów na otwarciu ofert przetargowych. Zajmujemy się na terenie Warszawy oraz okolic dostarczaniem przesyłek standardowych oraz przesyłek ekspresowych. Obsługujemy korespondencję firm.

Przesyłki kurierskie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach przesyłek realizowanych na rzecz firm. W ramach naszej oferty zapewniamy na terenie Warszawy wykonanie usług kurierskich. W naszej firmie przesyłki kurierskie realizowane są przez doświadczonych oraz odpowiednio przedszkolnych pracowników.

 W ten sposób naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi, które realizowane są w sposób terminowy oraz bezpieczny. Nasze usługi realizujemy na terenie Warszawy oraz okolic. 

Wszystkie przesyłki kurierskie wykonywane są przy stałym kontakcie z naszym kurierami. W ten sposób nasi klienci mogą regularnie monitorować miejsce znajdowania się przesyłki. Zapewniamy ekspresowy odbiór od nadawy w ciągu trzydziestu minut oraz dostarczane do odbioru w przeciągu jednej godziny od nadania przesyłki. 

Dodatkowo naszym klientom zapewniamy informacje o tym kto odebrał przesyłkę oraz o której godzinie. Gwarantujemy usługi w pełni profesjonalne oraz elastyczne warunki współpracy dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

WWW: https://licki.pl/przesylki-kurierskie/przesylki-kurierskie/
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski i Cichy to przed wszystkim najlepsze nowe i używane samochody popularnych marek takich jak Audi, Volkswagen, Opel i Skoda. Oferujemy także sprzedaż pojazdów uszkodzonych i...
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 28.06.2022
Nasza szkoła nauki jazda działa na terenie Łodzi już od 1990 roku posiadając 3 filie, gdzie dysponujemy nowoczesną flotę pojazdów, w tym specjalnie przygotowanym samochodem do kursów...
Strona Run

Run

Dodano: 13.05.2022
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania profesjonalnych przeprowadzek, które wykonujemy na terenie kraju oraz międzynarodowo. Nasza firma ma siedzibę w Łodzi specjalizując...
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 21.06.2022
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania usług na rynku przewozów osób, gdzie możemy zapewnić wykonanie usług z wykorzystaniem zarówno rozbudowanej a także nowoczesnej floty pojazdów,...