Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Dopełnianie formalności - Serwis biurowy Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 20.01.2021
Licki.pl specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług kierowanych do małych, średnich firm, korporacji. Zajmujemy się transportem na rynku krajowym oraz zagranicznym. Realizujemy również usługę dostarczania ofert przetargowych do instytucji. Usługa polega na dostarczeniu przesyłki, a także reprezentowaniu klientów na otwarciu ofert przetargowych. Zajmujemy się na terenie Warszawy oraz okolic dostarczaniem przesyłek standardowych oraz przesyłek ekspresowych. Obsługujemy korespondencję firm.

Dopełnianie formalności

Nasza firma specjalizuje się outsourcingu usług związanych z serwisem biurowym. Usługi naszej firmy to kompleksowa realizacja wielu działań biurowych. Zapewniamy między innymi dopełnianie formalności. Włączyliśmy do naszej oferty taką usługę, gdy zależało nam na tym, by nasi klienci spędzali na dojazdach do urzędów oraz banków czasu. 

Wykonujemy również realizację formalności w bankach oraz składanie dokumentów i rozmawianie z urzędnikami. Nasi pracownicy wyręczają w formalnościach w takich urzędach, jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Główny Urząd Statystyczny, Krajowy Rejestr Karny, Krajowy Rejestr Sądowy, Urząd Celny, Wydział Komunikacji. 

Wszystkie usługi realizowane są przez zespół doświadczonych oraz doskonale wyszkolonych pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić poufność, rzetelne wykonanie usług, a także efektywność. Gwarantujemy również pomoc przy podstawowych formalnościach w bankach, jak wypłaty i wpłaty gotówki, realizowanie czeków oraz odbieranie gwarancji bankowych.

WWW: https://licki.pl/serwis-biurowy/dopelnianie-formalnosci/
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 29.07.2022
Policjanci starają się korzystać z alkomatów, które cechują się wysoką jakością wykonania i zapewniają uzyskanie jak najdokładniejszych wyników. Są to także alkomaty, których dalsze...
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 13.12.2022
Gwarantujemy naszym klientom wysokiej jakości obsługę dotyczącą sprzedaży samochodów takich marek jak Hyundai oraz Citroen. W naszej firmie, która na łódzkim rynku motoryzacyjnym działa...
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 28.06.2022
Nasza szkoła nauki jazda działa na terenie Łodzi już od 1990 roku posiadając 3 filie, gdzie dysponujemy nowoczesną flotę pojazdów, w tym specjalnie przygotowanym samochodem do kursów...
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 21.06.2022
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania usług na rynku przewozów osób, gdzie możemy zapewnić wykonanie usług z wykorzystaniem zarówno rozbudowanej a także nowoczesnej floty pojazdów,...