Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Kominek z płaszczem wodnym

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.10.2022
Iwona Pellets - kim jesteśmy? Od 2010 r. specjalizujemy się w produkcji kominków hybrydowych na pellet i drewno. Oferujemy także nowoczesne grille ogrodowe i inne produkty z zakresu budownictwa. Wybierają nas rodziny oraz inwestorzy przemysłowi. Innowacja i jakość Nasza firma opatentowała kilka innowacyjnych mechanizmów, w które wyposażamy wszystkie kominki. Nie mamy sobie równych w kwestii dbałości o normy emisji spalin. Wyprzedzamy standardy - certyfikaty, które posiadamy, wyróżniają nasze produkty w całej Europie. Jesteśmy też liderem w dystrybucji PELLETU. Jako jedyni w Polsce przechowujemy go w ogrzewanym magazynie wysokiego składowania, co przekłada się na niską wilgotność i wysoką jakość opałową. Zostaliśmy docenieni przez konsumentów - dumnie prezentujemy otrzymane nagrody.

Kominek z płaszczem wodnym

W asortymencie firmy Iwona Pellets dostępna jest między innymi oferta nowoczesnych kominków posiadających płaszcz wodny. Urządzenia łączą w sobie walory tradycyjnego kominka, jak i kotła na pellet. W związku z tym podgrzewają wodę, która zasila instalację centralnego ogrzewania. Ponadto odpowiadają za równomierne rozprowadzanie ciepła po wszystkich pomieszczeniach w domu. Posiadają opcję programowania temperatury na wybraną godziną.

Dzięki temu, że mogą być opalane drewnem lub pelletem stanowią ekologiczne rozwiązanie. Ich obsługa jest niezwykle prosta, ponieważ większość procesów odbywa się automatycznie.
 
Kominki hybrydowe z płaszczem wodnym to także nowoczesny design. Ich konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, by nie różnić się od tradycyjnych wkładów na drewno. W związku z tym zachowując design kominka i jego atuty, można zyskać również wydajny kocioł na pellet, który służy do ogrzewania całego domu. Rozwiązanie nie wymaga również posiadania kotłowni i jest wolne od pyłu węglowego czy brudu.

Iwona Pellets
Adres:
Rąbień AB, Konstantynowska 19A
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
kontakt@iwonapellets.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
+48 607 355 805
Fax:
607 355 805

Jak dojechać do firmy iwonapellets.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 12.08.2022

Przedsiębiorstwo Wapol to specjaliści od wykładzin i pokryć podłogowych. W naszej ofercie znajdziecie wykładziny naturalne i PVC, wykładziny dywanowe i płytki LVT, a także wykładziny...

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 11.05.2022
W ramach oferty naszej firmy możemy naszym klientom zapewnić realizowanie zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących projektowania, wykonywania instalacji a także...
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 19.10.2022

Naszym klientom zapewniamy wykonanie najwyższej jakości hal stalowych. Wszystkie hale dopasowane są do potrzeb naszych klientów a jednocześnie spełniają wytyczne projektowe oraz zalecenia...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 18.08.2022
Firma Pulako posiada w swoim asortymencie szeroki wybór posadzek przemysłowych. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Każda realizacja potrzebuje dokładnej analizy, aby wybrana posadzka...