Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Okna aluminiowe od Kapica

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 28.09.2022
Kapica – firma zajmująca się produkcją okien i drzwi od 1928 roku. Początkowo rodzinna firma rozwinęła się i produkuje obecnie 5000 okien miesięcznie. Kapica łączy tradycje rzemieślnicze z nowoczesną technologią. Od 5 lat produkcja odbywa się w parku maszynowym, co znacznie ją usprawnia i podnosi jakość wyrobów. Pracownicy firmy Kapica dbają o kontrolują każdy detal stolarki okiennej. Komponenty firmy Schüco gwarantują bezawaryjność przez wiele lat. Kapica produkuje także konstrukcje aluminiowe i inne dodatki.

Okna aluminiowe

Okna wypełniają wnętrza światłem słonecznym oraz sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe. Dzięki dostępności wielu kolorów, okna aluminiowe Schüco można swobodnie dopasować do każdego domu.

Okna aluminiowe Schüco dostępne na stronie kapica.pl są odpowiedzią na coraz większe wymagania klientów. Zalety okien aluminiowych to między innymi: wysoka jakość, co przekłada się na długi okres użytkowania, doskonała izolacyjność cieplna, co zapewnia energooszczędność i pozwala zmniejszyć wydatki związane z stratami ciepła, ochrona przed hałasem oraz warunkami atmosferycznymi, łatwość otwierania i zamykania, proste warunki konserwacji, dostępność wielu kolorów i możliwość indywidualnego dopasowania do stylu wnętrza, zastosowanie dodatkowych zaryglowań czy klamki zamykane na klucz, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Okna aluminiowe Schüco zapewnią nam piękny design dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Wybór okien aluminiowych zwiększa także wartość nieruchomości, dzięki wysokiej jakości materiału i nowoczesnych technologii.

KAPICA - okna i drzwi 1928
Adres:
ul. Strzelecka 7
WWW:
Kod:
47­-120
Miasto:
Zawadzkie
Telefon:
77 462 23 70
Producent okien
GPS     N: 51° 48' 20"     E: 19° 19' 20"

Jak dojechać do firmy Kapica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 15.01.2014
Venta jest przedsiębiorstwem, które od 30 lat zajmuje się produkcją nawilżaczy i odświeżaczy powietrza. Opanowaliśmy dokładnie technologię projektowania dzięki czemu jesteśmy w stanie...
Strona Asd

Asd

Dodano: 20.11.2022
Prowadzona przez nas już od lat firma stopniowo wyrosła na jednego z liderów na polskim rynku, jeśli chodzi o sprzedaż systemów przeciwpożarowych oraz antywłamaniowych – czyli wszystkich...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 14.09.2022
ASD to przedsiębiorstwo posiadające duże doświadczenie jeśli idzie o systemy alarmowe i systemy zabezpieczeń. Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem oraz montażem systemów tego typu. U nas...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 20.11.2022
ASD specjalizuje się w systemach zabezpieczeń i systemach monitoringu. Jesteśmy w tej branży od wielu lat i posiadamy profesjonalne kompetencje, dzięki którym oferujemy świetne usługi...