Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Farmaceutyka

Brak obrazka

Amol

Dodano: 06.02.2014
Strona internetowa amol.pl została stworzona z myślą o osobach, które zapomniały, bądź nie miały przyjemności stosować lek o nazwie Amol. Tylko amol.pl zawiera tak wiele znaczących, a zarazem bardzo ciekawych informacji o Amolu. Strona amol.pl to skarbnica wiedzy o leku, jego składnikach i wskazaniach. Ponad to zawiera historie leku, a także ukazuje, jak zmieniały się reklamy Amolu. Strona amol.pl posiada także bonusy w postaci możliwości zapytania eksperta odnośnie leku, który w trybie błyskawicznym rozwieje każde wątpliwości.
Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 30.07.2022
Natychmiastowe działanie żelu przeciwbakteryjnego Benzacne jest jego największym walorem użytkowym. Dlatego poleca się go wszystkim osobom, które zmagają się z trądzikiem pospolitym, niezależnie od tego, jaki jest stopień zaawansowania choroby. Preparat taki dostępny jest w dwóch wersjach, słabszej i silniejszej. Benzacne wyprodukowała firma Takeda, a najważniejszych wiadomości o tym specyfiku można się dowiedzieć, przeglądając systematycznie stronę benzacne.pl. Dane są bowiem akutalizowane.
Brak obrazka

liki24.pl

Dodano: 20.05.2021
Firma liki24.pl zajmuje się dostawą leków na wskazany przez klienta adres. Misją firmy jest poszukiwanie optymalnego zamówienia zarówno pod kątem ceny jak i dostępności leku. Wszystko po to, aby klient mógł uzyskać potrzebne leki w najlepszej cenie i w odpowiednio krótkim czasie. W tym celu firma liki24.pl porównuje oferty aptek, by odnaleźć tę najlepszą. Dzięki temu klienci korzystający z wsparcia firmy liki24.pl mogą oszczędzić nawet 30% na jednym zamówieniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy liki24.pl.
Więcej o firmie: Xylometazolin
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 19.07.2022
Witamina D odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, pracę mięśni i poprawę samopoczucia. Jej dostarczenie do organizmu jest łatwe, ponieważ wytwarzana jest przez słońce. Promienie słoneczne już po 15 minutach dostarczają odpowiednią ilość witaminy D, lecz problem tkwi w tym, że proces ten zachodzi tylko od maja do końca lata. Przez resztę roku konieczne jest dostarczanie witaminy D poprzez dietę. Łatwym i bezpiecznym sposobem jest suplementacja VITA buer D3, ponieważ jedna kapsułka tego suplementu zawiera całą dobową ilość zapotrzebowania na tą witaminę.
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 06.06.2014
Każdego z nas w pewnym wieku może spotkać problem podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi. Przeciągający się wpływ takiej sytuacji może niestety doprowadzić do poważnych zwyrodnień, chorób a nawet śmierci. Dlatego też powstała strona Vitabuerlecithin.pl, której zadaniem jest pomoc w zrozumieniu złożoności problemu. Tutaj można się dowiedzieć jakie działania należy podjąć gdy ma się podejrzenia owego problemu lub gdy został już stwierdzony w badaniach laboratoryjnych.

Zamykanie naczynek nowoczesnym i skutecznym zabiegiem

Teleangiektazje czyli popękane naczynka krwionośne, tworzące tzw. pajączki, które mogą pojawić się na twarzy (szczególnie na nosie, brodzie oraz policzkach), rodzą poczucie dyskomfortu.