Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Drzwi i okna

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 28.09.2022
Kapica – firma zajmująca się produkcją okien i drzwi od 1928 roku. Początkowo rodzinna firma rozwinęła się i produkuje obecnie 5000 okien miesięcznie. Kapica łączy tradycje rzemieślnicze z nowoczesną technologią. Od 5 lat produkcja odbywa się w parku maszynowym, co znacznie ją usprawnia i podnosi jakość wyrobów. Pracownicy firmy Kapica dbają o kontrolują każdy detal stolarki okiennej. Komponenty firmy Schüco gwarantują bezawaryjność przez wiele lat. Kapica produkuje także konstrukcje aluminiowe i inne dodatki.
Strona Seguro - awaryjne otwieranie

Seguro - awaryjne otwieranie

Dodano: 09.09.2022

Firma Seguro została założona w 1991 roku i specjalizuje się w otwieraniu zamków w mieszkaniach, biurach i samochodach. Działania firmy są usankcjonowane licencją Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Poza otwieraniem zamków, Seguro zajmuje się również dorabianiem kluczy, doborem odpowiednich kluczy i zamków, a także montażem systemu Master Key. Firma pracuje 24 godziny na dobę, nawet w weekendy i święta. Usługi wykonywane są na terenie Łodzi i w obrębie 60 km od miasta. Zapraszamy na stronę internetową w celu poznania szczegółowej oferty.