Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Dom i ogród

Strona Asd

Asd

Dodano: 20.11.2022
Prowadzona przez nas już od lat firma stopniowo wyrosła na jednego z liderów na polskim rynku, jeśli chodzi o sprzedaż systemów przeciwpożarowych oraz antywłamaniowych – czyli wszystkich tych urządzeń, dzięki którym na co dzień czujesz się bezpiecznie. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, która na pierwszym miejscu stawia sobie klienta i jego zadowolenie – dlatego bez obaw możesz już dziś powierzyć swój los i swoje bezpieczeństwo w nasze ręce. Zaufaj nam, a na pewno wybierzemy najlepszy dla Ciebie system antywłamaniowy.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 14.09.2022
ASD to przedsiębiorstwo posiadające duże doświadczenie jeśli idzie o systemy alarmowe i systemy zabezpieczeń. Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem oraz montażem systemów tego typu. U nas znajdziecie profesjonalne czujki alarmowe, które stanowią fundament każdego efektywnego systemu alarmowego. W ofercie są dostępne czujki zewnętrzne jak również czujki wewnętrzne. Nasze czujki jak choćby czujki temperatury, magnetyczne czy dymu zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowe. Dzięki nimi systemy zabezpieczeń będą u Was funkcjonować w sposób doprawdy znakomity.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 20.11.2022
ASD specjalizuje się w systemach zabezpieczeń i systemach monitoringu. Jesteśmy w tej branży od wielu lat i posiadamy profesjonalne kompetencje, dzięki którym oferujemy świetne usługi produkty. Ważną rolę w naszej ofercie odgrywają systemy telewizji przemysłowej. Znajdziecie u nas pełen wybór sprzętu takiego jak kamery, urządzenia do przesyłu i sterowania oraz oprogramowanie CCTV. Dzięki profesjonalnej telewizji przemysłowej jesteście w stanie efektywnie monitorować określone strefy i jednocześnie reagować na różne niepozytywne sytuacje. ASD zaprasza na swoją stronę www.
Strona Kapica

Kapica

Dodano: 28.09.2022
Kapica – firma zajmująca się produkcją okien i drzwi od 1928 roku. Początkowo rodzinna firma rozwinęła się i produkuje obecnie 5000 okien miesięcznie. Kapica łączy tradycje rzemieślnicze z nowoczesną technologią. Od 5 lat produkcja odbywa się w parku maszynowym, co znacznie ją usprawnia i podnosi jakość wyrobów. Pracownicy firmy Kapica dbają o kontrolują każdy detal stolarki okiennej. Komponenty firmy Schüco gwarantują bezawaryjność przez wiele lat. Kapica produkuje także konstrukcje aluminiowe i inne dodatki.
Strona Ledovo

Ledovo

Dodano: 14.08.2022
Poza tym, że firma LEDOPVO zajmuje się realizowaniem zamówień na nowoczesne oświetlenie ledowe oraz diodowe to ma również do zaoferowania Klientom wiele dodatków, jakie okażą się niezbędne do działania takiego oświetlenia. Dodatkowo, firma ta jest znana z realizacji indywidualnych projektów, opartych na działaniu światła LED, które wpływają doskonale na design poszczególnych miejsc. Ofertę firmy można znaleźć pod adresem ledovo.pl. Tam znajduje się opis działalności tego dystrybutora oświetlenia. 
Więcej o firmie: Taśmy led, Oświetlenie LED sklep
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 11.10.2022
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment produktów z rynku osłon okiennych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić trwałe wyroby, które realizowane są z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z najnowszymi trendami a jednocześnie dostępne są w szerokim zakresie kolorów. Posiadamy w naszej ofercie między innymi takie produkty, jak między innymi plisy, żaluzje poziome aluminiowe oraz drewniane, moskitiery czy markizy. Zapewniamy fachowe doradztwo.
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Drzewa i krzewy w parkach miejskich, na ulicach czy osiedlowych skwerach to warunek zdrowszego życia i przykład dbania o estetykę miasta. Każde takie miejsce wymaga odpowiedniej troski, aby prawidłowo się rozwijało, było estetyczne i nie umierało. Kulczyk to firma, która od 1995 roku zajmuje się pielęgnowaniem parków, skwerów, trawników i ulicznych drzew zarówno pod kątem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Do realizowanych na wysokim poziomie zadań zalicza się wszystko, co jest związane z roślinnością w obszarze miast i przemieść.
Strona Pielęgnacja Zieleni

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 08.08.2022
Firma PHU Artex to zespół profesjonalistów działający od 1995 roku, specjalizujący się w pielęgnacji zieleni i wycince drzew metodą alpinistyczną. Wykwalifikowana kadra zajmuje się karczowaniem terenów, pielęgnacją i sadzeniem drzew, koszeniem traw, usuwaniem karpin po ściętych drzewach, sadzeniem krzewów i zakładaniem trawników. Działalność firmy obejmuje teren całego kraju. Działania firmy obejmują zabudowę miejską, cmentarze, parki, ulice i centra miast. Prace wykonywane są przy pomocy najlepszego dostępnego na rynku, certyfikowanego sprzętu. 
Strona Seguro - awaryjne otwieranie

Seguro - awaryjne otwieranie

Dodano: 09.09.2022

Firma Seguro została założona w 1991 roku i specjalizuje się w otwieraniu zamków w mieszkaniach, biurach i samochodach. Działania firmy są usankcjonowane licencją Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Poza otwieraniem zamków, Seguro zajmuje się również dorabianiem kluczy, doborem odpowiednich kluczy i zamków, a także montażem systemu Master Key. Firma pracuje 24 godziny na dobę, nawet w weekendy i święta. Usługi wykonywane są na terenie Łodzi i w obrębie 60 km od miasta. Zapraszamy na stronę internetową w celu poznania szczegółowej oferty.

Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 15.01.2014
Venta jest przedsiębiorstwem, które od 30 lat zajmuje się produkcją nawilżaczy i odświeżaczy powietrza. Opanowaliśmy dokładnie technologię projektowania dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarcza Wam najwyższej jakości urządzenia. Nasze oczyszczacze i nawilżacze pracują sprawnie, długo i przede wszystkim cicho. Należy podkreślić, że te urządzenia są bardzo ekologiczne, ponieważ oferują energooszczędność na wysokim poziomie. Venta to idealny producent dla Was. Łączymy w sobie jakość, umiejętności i doświadczenie.