Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

- Portal biznesu

Strona Soldar

Soldar

Dodano: 20.08.2022
Jesteśmy specjalistami od wykonywania instalacji fotowoltaicznych. Działamy na tym polu od sześciu lat. Specjalizujemy się w praktycznie wszystkich czynnościach związanych z takimi zleceniami. Mamy tu na myśli ocenę i pomoc, projektowanie systemów pod kątem potrzeb klienta oraz ich montaż. Zajmiemy się także uruchomieniem takiego systemu oraz zajmiemy się też jego późniejszym serwisowaniem. W naszej pracy kierujemy się zasadą że potrzeby klienta są najważniejsze. Oferujemy znakomitej jakości praktyczne i efektywne rozwiązania.
Strona Solteam

Solteam

Dodano: 18.08.2022
Nasza firma to wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza, która sprawia, że jesteśmy jednym z liderów rynku usług fotowoltaicznych. W naszej ofercie znajdziecie takie pozycje jak projektowanie instalacji o różnorodnych rozmiarach i wydajności, od małych paneli i ogniw instalowanych w gospodarstwach domowych, aż po duże farmy solarne. Trudnimy się także przeprowadzaniem szkoleń propagujących technologie fotowoltaiczne, a także zajmuje się serwisowaniem naszych instalacji i monitorowaniem ich pracy i wydajności. Zapraszamy.