Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

- Portal biznesu

Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 22.03.2022
Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości, nowoczesne sokowirówki do zastosowań domowych oraz komercyjnych a także wyciskarki. Zapewniamy różne model wyciskarek, które pozwalają na przygotowanie soków odpowiednio zawiesistych, esencjonalnych, smacznych oraz zdrowych. Współpracujemy z największym dystrybutorem wyciskarek na polskim rynku, co pozwala nam zapewnić najlepsze model urządzeń na rynku. Naszym klientom zapewniamy również fachowe doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniej wyciskarki lub sokowirówki.
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 28.09.2022
Inwemer to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, działające w branży usług porządkowo czystościowych. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, która jest w stanie poradzić sobie z różnego rodzaju zadaniami. Nasza wszechstronność przyczyniła się do tego, iż udało nam się nawiązać współpracę z klientami, których zlecenia obejmują obsługę ponad 4500 obiektów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów i do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Satysfakcja gwarantowana.
Więcej o firmie: Obsługa techniczna
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 01.06.2022
Każdy kto potrzebuje skorzystać z naszych usług, do wyboru ma dość bogatą ofertę. Zadbaliśmy o każdy szczegół, tak aby zadowolenie naszych klientów wciąż rosło a nie malało. Stworzyliśmy również kolejne oddziały na terenie całego kraju, tak aby potrzebujący mogli do nas łatwiej trafić, a także korzystać z wybranych usług. Dzięki temu firmy, które otwierają swoje filie w różnych miastach Polski, wciąż mogą korzystać z naszych profesjonalnych usług, nie szukając od nowa kolejnej oferty innych firm.
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 18.08.2022
Chcesz zapewnić swojej firmie czystość i porządek? Zapoznaj się z naszą ofertą. Inwemer to firma, świadcząca usługi z zakresu utrzymania czystości. Oferujemy sprzątanie powierzchni biurowych, przemysłowych, handlowych, magazynów czy jednostek służby zdrowia. Zajmujemy się także utrzymaniem czystości na terenie wokół obiektów. Zapewniamy własny sprzęt i środki czystości. Nasze usługi są wysokiej jakości. Wśród naszych klientów znajdują się takie instytucje jak ZUS, BGŻ czy PGE. Serdecznie zapraszamy!