Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

- Portal biznesu

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 05.12.2022
Galvanopartners to firma oferująca rozwiązania technologiczne dla zakładów galwanizerskich oraz zajmujących się różnego rodzaju obróbka powierzchniową metali, np. dla jubilerstwa, czy przemysłu elektrotechnicznego. Firma Galvanopartners oferuje szeroki zakres doradztwa oraz projektowania rozwiązań linii technologicznych, a także usługi polegające na sprawdzaniu działania poszczególnych procesów. W tym celu możliwe jest skorzystanie z usług laboratorium firmy, które swoje analizy opiera na nowoczesnych i zaawansowanych metodach. Ponadto firma Galvanopartners jest oficjalnym przedstawicielem marek związanych z produkcja pomp, filtrów i innych urządzeń wykorzystywanych w galwanizerstwie.
Więcej o firmie: Wirówki galwaniczne
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2022
Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem wysokiej jakości oraz dostępnych w naszej firmie w szerokim asortymencie wyrobów z drutu. Doświadczenie naszej firmy na rynku a także posiadanie nowoczesnego parku maszynowego pozwala nam zapewnić wykonanie wyrobów zarówno trwałych a także  spełniających surowe normy produkowania. W naszej firmie zapewniamy wykonanie wyrobów z drutu, które realizowane są w wydajnych liniach do trawienia walcówki a także nowoczesnej liniach do cynkowania ogniowego drutów. Gwarantujemy również sprawną obsługę.