Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

- Portal biznesu

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 05.12.2022
Galvanopartners to firma oferująca rozwiązania technologiczne dla zakładów galwanizerskich oraz zajmujących się różnego rodzaju obróbka powierzchniową metali, np. dla jubilerstwa, czy przemysłu elektrotechnicznego. Firma Galvanopartners oferuje szeroki zakres doradztwa oraz projektowania rozwiązań linii technologicznych, a także usługi polegające na sprawdzaniu działania poszczególnych procesów. W tym celu możliwe jest skorzystanie z usług laboratorium firmy, które swoje analizy opiera na nowoczesnych i zaawansowanych metodach. Ponadto firma Galvanopartners jest oficjalnym przedstawicielem marek związanych z produkcja pomp, filtrów i innych urządzeń wykorzystywanych w galwanizerstwie.
Więcej o firmie: Wirówki galwaniczne
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2022
Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem wysokiej jakości oraz dostępnych w naszej firmie w szerokim asortymencie wyrobów z drutu. Doświadczenie naszej firmy na rynku a także posiadanie nowoczesnego parku maszynowego pozwala nam zapewnić wykonanie wyrobów zarówno trwałych a także  spełniających surowe normy produkowania. W naszej firmie zapewniamy wykonanie wyrobów z drutu, które realizowane są w wydajnych liniach do trawienia walcówki a także nowoczesnej liniach do cynkowania ogniowego drutów. Gwarantujemy również sprawną obsługę.
Brak obrazka

Printor

Dodano: 05.04.2013
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych. Realizujemy wiele projektów z tego zakresu, a duże doświadczenie zdobyte przy współpracy z wieloma inwestorami i przy realizacji własnych projektów, gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość wykonywanych produktów i zgodność z obowiązującymi normami i standardami. Dbamy o ciągłe podnoszenie wiedzy naszych pracowników, dzięki czemu oferujemy najnowsze rozwiązanie technologiczne, bez względu na rynek docelowy produktu.
Strona Soldar

Soldar

Dodano: 20.08.2022
Jesteśmy specjalistami od wykonywania instalacji fotowoltaicznych. Działamy na tym polu od sześciu lat. Specjalizujemy się w praktycznie wszystkich czynnościach związanych z takimi zleceniami. Mamy tu na myśli ocenę i pomoc, projektowanie systemów pod kątem potrzeb klienta oraz ich montaż. Zajmiemy się także uruchomieniem takiego systemu oraz zajmiemy się też jego późniejszym serwisowaniem. W naszej pracy kierujemy się zasadą że potrzeby klienta są najważniejsze. Oferujemy znakomitej jakości praktyczne i efektywne rozwiązania.
Strona Solteam

Solteam

Dodano: 18.08.2022
Nasza firma to wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza, która sprawia, że jesteśmy jednym z liderów rynku usług fotowoltaicznych. W naszej ofercie znajdziecie takie pozycje jak projektowanie instalacji o różnorodnych rozmiarach i wydajności, od małych paneli i ogniw instalowanych w gospodarstwach domowych, aż po duże farmy solarne. Trudnimy się także przeprowadzaniem szkoleń propagujących technologie fotowoltaiczne, a także zajmuje się serwisowaniem naszych instalacji i monitorowaniem ich pracy i wydajności. Zapraszamy.
Strona Windpol

Windpol

Dodano: 07.02.2022
Specjalizujemy się w wytwarzaniu urządzeń dźwigowych różnego rodzaju. U nas można liczyć zarówno na dźwigi towarowe jak i małe dźwigi osobowe. Oferujemy urządzenia dla osób niepełnosprawnych, dźwigi towarowe duże i inne. Nasza firma Windpol posiada wieloletnie doświadczenie w branży, któremu warto zaufać. W ofercie znaleźć można dźwigi napędzane elektrycznie lub hydraulicznie, a to wszystko w konkurencyjnych na polskim rynku cenach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o ofercie, wejdź na stronę internetową.
Więcej o firmie: Windy
Strona Windyap

Windyap

Dodano: 26.09.2022
Nasza firma położona praktycznie w centrum naszej stolicy to przedsiębiorstwo, które od lat oferuje Państwu doskonałej jakości windy osobowe i towarowe. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i wykonujemy je z materiałów, które gwarantują trwałość i bezpieczeństwo. Poza produkcją i montażem oferujemy Państwu również doskonałe usługi związane z doradztwem i pomocą przy wyborze najbardziej odpowiedniej windy dla Państwa potrzeb, które uzależnione są od tego co będzie w windzie przewożone.