Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

- Portal biznesu

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 20.12.2022
Laserowe borowanie zębów to jedna z najmniej bolesnych metod leczenia zębów u stomatologa. Laserdent, łódzka klinika stomatologiczna, jako jedna z pierwszych świadczy tego rodzaju usługi. Dodatkowo umożliwiamy kanałowe leczenie zębów, implanty w miejsce ubytków, a także protetykę i higienizację jamy ustnej. Wszelkie koszty omówimy przed zabiegiem, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się ukrytymi kosztami leczenie u stomatologa.
Więcej o firmie: Stomatologia Łódź
Strona Medox

Medox

Dodano: 14.04.2022
Leczymy alkoholizm i narkomanię oraz wszystkie schorzenia współistniejące. Przyjmujemy pacjentów z podwójną diagnozą. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Medox w podwarszawskim Pomiechówku oferujemy leczenie stacjonarne na wszystkich poziomach uzależnień. Mamy najlepszych specjalistów. Prowadzimy pięciotygodniowy program terapeutyczny dla osób uzależnionych, detoksykację. Pacjenci pozostają po opuszczeniu szpitala w stałym kontakcie ze swoim lekarze. Więcej o nas na www.medox.org.pl.
Strona Mobilne Badania

Mobilne Badania

Dodano: 09.03.2022
Eventy medyczne to specjalność naszej agencji. Mobilne Badania to szansa nie tylko na promocję zdrowia, ale też na edukowanie ludzi, pomoc im i uświadamianie, że  zdrowie należy dbać. W tym celu organizujemy badania w terenie, odbywające się np. w centrach handlowych, czy w busach. Pokazujemy i szkolimy w zakresie pierwszej pomocy, a nawet pobieramy krew w trakcie różnego rodzaju akcji. Dzięki temu z naszych usług skorzystało już ponad 120 tysięcy przebadanych pacjentów, ale też wiele osób, które z pewnością wiele nauczyły się podczas naszych eventów.
Więcej o firmie: Densytometria
Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 17.08.2022
Działamy na rynku stomatologicznym, na którym jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące między innymi takich dziedzin jak stomatologia zachowawcza oraz estetyczna. Jednocześnie w naszej klinice posiadamy nowoczesny sprzęt dentystyczny, który pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych zabiegów zarówno skutecznie a jednocześnie bezpiecznie. Zapewniamy szeroki zakres zabiegów estetycznych począwszy od wykonania wybielania, aż po zrealizowanie piaskowania kształtu zębów.
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 03.12.2022
Salve medica to firma, zajmująca się szeroko rozumianymi usługami z dziedziny medycyny. Przede wszystkim, jako jedna z najnowocześniejszych placówek tego typu oferuje między innymi wyspecjalizowane zabiegi, pomagające walczyć z niepłodnością wśród kobiet i mężczyzn. Aktualnie posiada dwie, wciąż rozwijające się filie- w Warszawie oraz Łodzi. W obu klinikach pacjenci spotkać mogą odpowiedzialny i doskonale przygotowany zespół specjalistów, dbających o ich zdrowie i bezpieczeństwo, podczas każdej wizyty. Co ważne, gabinety w obu filiach, wyposażone w nowoczesny sprzęt, odpowiadają najwyższym standardom.
Więcej o firmie: Diabetolog łódź, Dietetyk

Zamykanie naczynek nowoczesnym i skutecznym zabiegiem

Teleangiektazje czyli popękane naczynka krwionośne, tworzące tzw. pajączki, które mogą pojawić się na twarzy (szczególnie na nosie, brodzie oraz policzkach), rodzą poczucie dyskomfortu.