Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Artykuły dziecięce

Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 13.09.2022

Nasza oferta została stworzona dla ludzi posiadających dzieci. Pod wspólnymi skrzydłami doświadczonych firm, czyli OKT i Prima Baby, tworzymy artykuły dziecięce, których podstawową wartością jest bezkompromisowa jakość i trwałość. Z usług firmy OKT kids skorzystało już mnóstwo zadowolonych klientów. Zapewniamy im najwyższe bezpieczeństwo związane z wykorzystywania naszych akcesoriów. Każdy nasz produkt otrzymał niezbędne certyfikaty, które potwierdzają tylko walory naszych produktów. Przekonajcie się co do tego sami. Zapraszamy.

Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2022
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów z rynku obuwniczego, gdzie zapewniamy obuwie dla dzieci, które wykonane jest ze specjalnie selekcjonowanych materiałów naturalnych. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy naszym klientom sprzedaż za pośrednictwem internetowego sklepu, gdzie oferujemy fachowe doradztwo oraz krótkie terminy realizowania poszczególnych zamówień.