Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

zabiegi-pielegnacyjne

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 28.04.2014

Oferta naszego salonu obejmuje kompleksowe usługi związane z medycyną estetyczną. Realizujemy szereg specjalistycznych zabiegów odmładzających. Nasz salon zajmuje się między innymi zabiegami pielęgnacji skóry, które obejmują oczyszczanie pleców, oczyszczanie twarzy polegające na usuwaniu zaskórników i zanieczyszczeń. Realizujemy również zabiegi mające na celu złagodzenie stanów zapalnych oraz zmniejszenie problemów z trądzikiem oraz przetłuszczeniami, co pozwala na pozostawienie skóry czystej oraz matowej.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 20.10.2022

W naszym salonie kosmetycznym specjalizujemy się w realizowaniu wysokiej jakości, skutecznych zabiegów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Posiadając zespół doświadczonych specjalistów oraz 14 letnie doświadczenie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni dobór efektywnych zabiegów redukujących skutki starzenia się i przywracających młody wygląd. Wykonujemy między innymi zabiegi przeciwzmarszczkowe, które opierają się na specjalnych technikach masażu pozwalających pobudzić mikrokrążenie dzięki czemu skóra staje się sprężysta i wyraźnie młodsza.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 12.10.2022

Salon urody Aspasja od czternastu lat istnieje na rynku kosmetycznym skutecznie i profesjonalnie świadcząc usługi dla kobiet i mężczyzn z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Aspasja od zawsze wsłuchiwała się w potrzeby i sugestie swoich klientek i klientów i wprowadzała ulepszenia i nowości do swojej oferty nieustannie ją poszerzając. Dzięki takiemu podejściu dzisiaj Aspasja jest salonem kosmetycznym i SPA o szerokim zakresie usług o najwyższej jakości i wykonywanych przez specjalistów w swoich dziedzinach.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 28.09.2022

Korzystając z usług firmy Aspasja na terenie Łodzi będzie się zadowolonym. Jest to salon kosmetyczny i SPA, który ma wyjątkowo rozbudowaną ofertę handlową. Każdy klient może tam liczyć na ofertę indywidualnie dostosowaną do swoich bieżących potrzeb. Dzięki temu zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą czuć się tam dobrze. Będą mogli skorzystać z szeregu zabiegów kosmetycznych, które wykonywane będą przez największych specjalistów z branży. Salon jest miejscem atrakcyjnym.

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 23.09.2022
Specjalnością Diet4You jest dietetyczne i zdrowe podejście do odchudzania, które również kładzie nacisk na doskonały smak przygotowywanych dań. Kładzie nacisk na potrzeby kulinarne i dietetyczne klientów niezależnie od tego czy są wegetarianami, diabetykami czy chcą po prostu dobrze i zdrowo się odżywiać. Diet4You proponuje różne diety dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i dostarcza je na terenie Warszawy i w jej okolicach, dzięki czemu umożliwia zaoszczędzenie czasu na zakupach i gotowaniu.

Zamykanie naczynek nowoczesnym i skutecznym zabiegiem

Teleangiektazje czyli popękane naczynka krwionośne, tworzące tzw. pajączki, które mogą pojawić się na twarzy (szczególnie na nosie, brodzie oraz policzkach), rodzą poczucie dyskomfortu.