Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Firmy w kategoriach

Xylometazolin

Brak obrazka

liki24.pl

Dodano: 20.05.2021
Firma liki24.pl zajmuje się dostawą leków na wskazany przez klienta adres. Misją firmy jest poszukiwanie optymalnego zamówienia zarówno pod kątem ceny jak i dostępności leku. Wszystko po to, aby klient mógł uzyskać potrzebne leki w najlepszej cenie i w odpowiednio krótkim czasie. W tym celu firma liki24.pl porównuje oferty aptek, by odnaleźć tę najlepszą. Dzięki temu klienci korzystający z wsparcia firmy liki24.pl mogą oszczędzić nawet 30% na jednym zamówieniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy liki24.pl.
Więcej o firmie: Xylometazolin

Xylometazolin

W dzisiejszych czasach zdrowie stało się jeszcze bardziej cenne niż normalnie. Pandemia sprawiła, że ludzie żyją w ciągłym stresie, co też przyczynia się na częstsze choroby. Zapotrzebowanie na leki w takich sytuacjach wzrasta, warto mieć więc zaufaną aptekę, która spełni nasze wymagania - co do ceny, jak i dużego wyboru produktów. Pomocna może okazać się strona internetowa liki24.pl.

Owa strona internetowa oferuje pomoc, w znajdywaniu leku, którego szukamy. Dla przykładu, w wyszukiwarkę wpisuję Xymoletazolin, a chwilę później wyskakuje mi szukany lek w najlepszych cenach, dostępny w danych aptekach w Warszawie. Wszystko jest przejrzyste oraz łatwe w obsłudze. Na stronie internetowej można skontaktować się pisemnie bądź telefonicznie z doradcą, który chętnie pomoże przy wyborze odpowiedniego leku. Płatność również jest łatwa, a sklep oferuje dostawę do domu. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie dla osób, które akurat odbywają kwarantanne bądź z innych powodów trudno jest im się poruszać. 

Strona internetowa liki24 jest łatwa w obsłudze, skupia się na potrzebach klienta oraz zapewnia dostawę do domu. 

Liki24 sp. z o.o.
Adres:
ul. Rondo ONZ 1
WWW:
Miasto:
Warszawa

Jak dojechać do firmy liki24.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Medox

Medox

Dodano: 14.04.2022
Leczymy alkoholizm i narkomanię oraz wszystkie schorzenia współistniejące. Przyjmujemy pacjentów z podwójną diagnozą. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Medox w podwarszawskim...
Strona Dentway

Dentway

Dodano: 24.06.2014
Firma Dentway oferuje Państwu w pełni profesjonalne i jakościowe wybielanie zębów metodami, które cechują się bardzo dużą skutecznością. Nasze produkty są w pełni sprawdzone oraz...
Strona Mobilne Badania

Mobilne Badania

Dodano: 09.03.2022
Eventy medyczne to specjalność naszej agencji. Mobilne Badania to szansa nie tylko na promocję zdrowia, ale też na edukowanie ludzi, pomoc im i uświadamianie, że  zdrowie należy dbać. W...
Więcej o firmie: Densytometria
Brak obrazka

Amol

Dodano: 06.02.2014
Strona internetowa amol.pl została stworzona z myślą o osobach, które zapomniały, bądź nie miały przyjemności stosować lek o nazwie Amol. Tylko amol.pl zawiera tak wiele znaczących, a...

Zamykanie naczynek nowoczesnym i skutecznym zabiegiem

Teleangiektazje czyli popękane naczynka krwionośne, tworzące tzw. pajączki, które mogą pojawić się na twarzy (szczególnie na nosie, brodzie oraz policzkach), rodzą poczucie dyskomfortu.