Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

medycyna-estetyczna

Strona Dentway

Dentway

Dodano: 24.06.2014
Firma Dentway oferuje Państwu w pełni profesjonalne i jakościowe wybielanie zębów metodami, które cechują się bardzo dużą skutecznością. Nasze produkty są w pełni sprawdzone oraz przetestowane, dlatego z całą pewnością ich używanie przyniesie Państwu wspaniałe efekty. Dziś wiele osób marzy o pięknych i białych zębach, a dzięki rewelacyjnym produktom fimy Dentway możesz spełnić to marzenie. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej firmie – jesteśmy rzetelni oraz profesjonalni, dlatego można nam zaufać.
Strona Proclinic

Proclinic

Dodano: 05.04.2022
Doświadczenie naszego centrum medycznego, która posiadamy na rynku realizowania dla naszych pacjentów usług z zakresu między innymi takich dziedzin medycznych jak ginekologia, laryngologia, czy medycyna estetyczna pozwala nam zapewnić naszym pacjentom zarówno kompleksowe świadczenie usług medycznych oraz dopasowanie poszczególnych usług do oczekiwań naszych pacjentów. Zapewniamy konsultacje medyczne, badania kontrolne oraz diagnostyczne i bezpieczne, skuteczne zabiegi. Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu!

Zamykanie naczynek nowoczesnym i skutecznym zabiegiem

Teleangiektazje czyli popękane naczynka krwionośne, tworzące tzw. pajączki, które mogą pojawić się na twarzy (szczególnie na nosie, brodzie oraz policzkach), rodzą poczucie dyskomfortu.