Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Wyposażenie wnętrz

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 11.10.2022
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment produktów z rynku osłon okiennych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić trwałe wyroby, które realizowane są z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z najnowszymi trendami a jednocześnie dostępne są w szerokim zakresie kolorów. Posiadamy w naszej ofercie między innymi takie produkty, jak między innymi plisy, żaluzje poziome aluminiowe oraz drewniane, moskitiery czy markizy. Zapewniamy fachowe doradztwo.
Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 15.01.2014
Venta jest przedsiębiorstwem, które od 30 lat zajmuje się produkcją nawilżaczy i odświeżaczy powietrza. Opanowaliśmy dokładnie technologię projektowania dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarcza Wam najwyższej jakości urządzenia. Nasze oczyszczacze i nawilżacze pracują sprawnie, długo i przede wszystkim cicho. Należy podkreślić, że te urządzenia są bardzo ekologiczne, ponieważ oferują energooszczędność na wysokim poziomie. Venta to idealny producent dla Was. Łączymy w sobie jakość, umiejętności i doświadczenie.