Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Usługi i zakupy

Brak obrazka

360shots

Dodano: 26.05.2022
Posiadamy specjalizację w wykonywaniu profesjonalnych fotografii na potrzeby sprzedażowe. Realizujemy zdjęcia 360 w zaawansowanym studiu. Przyjmujemy do fotografowania produkty niezależnie od ich gabarytów. Tworzymy również efektywne packshoty 2d, nowocześnie zmontowane filmy reklamowe. Dostarczone przez nas animacje produktów umożliwiają informowanie Państwa klientów o najważniejszych cechach oferty. To znacząco skraca czas nawiązania współpracy. Zachęcamy ostatecznie do przeglądania naszego portfolio.
Więcej o firmie: Packshot
Strona Alpako

Alpako

Dodano: 13.06.2022
Alpako produkuje materiały samoprzylepne światowej klasy i dopasowuje na bieżąco szczegóły zamówienia z klientami we wszystkich branżach gospodarki. Specjalizujemy się w taśmach specjalistycznych, taśmach do opakowań foliowych, różnorodnych kształtach samoprzylepnych, a także uzupełniających pakowanie akcesoriach. Cztery konkretne kategorie zapewnią Państwu przejrzysty wgląd do naszej oferty, a dokłada specyfikacja techniczna asortymentu wywoła pozytywne, zakupowe skojarzenia. Prosimy o nawiązanie kontaktu z naszym działem technicznym w sprawie złożenia pierwszego zamówienia.
Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 22.03.2022
Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości, nowoczesne sokowirówki do zastosowań domowych oraz komercyjnych a także wyciskarki. Zapewniamy różne model wyciskarek, które pozwalają na przygotowanie soków odpowiednio zawiesistych, esencjonalnych, smacznych oraz zdrowych. Współpracujemy z największym dystrybutorem wyciskarek na polskim rynku, co pozwala nam zapewnić najlepsze model urządzeń na rynku. Naszym klientom zapewniamy również fachowe doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniej wyciskarki lub sokowirówki.
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 18.08.2022
Dużą zaletą sklepu internetowego gazetomania.pl jest przede wszystkim to, iż klienci mogą w nim dobrowolnie wybierać artykuły, jakie pojawią się na pierwszych stronach gazet. To oni również dostarczają zdjęcie, jakie ma pojawić się w gazecie. Gazeta ta tworzona jest na zamówienie, pod indywidualnie opracowany projekt. Takie właśnie możliwości stwarza dany sklep, który zresztą cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem. To może być naprawdę dobry prezent na każdą okazję z uwagi na to, iż będzie o osobie, która zostanie nim obdarowana, a jeżeli chodzi o wykonanie, sklep dołoży wszelkich starań, by efekt był zadowalający.
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 28.09.2022
Inwemer to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, działające w branży usług porządkowo czystościowych. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, która jest w stanie poradzić sobie z różnego rodzaju zadaniami. Nasza wszechstronność przyczyniła się do tego, iż udało nam się nawiązać współpracę z klientami, których zlecenia obejmują obsługę ponad 4500 obiektów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów i do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Satysfakcja gwarantowana.
Więcej o firmie: Obsługa techniczna
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 01.06.2022
Każdy kto potrzebuje skorzystać z naszych usług, do wyboru ma dość bogatą ofertę. Zadbaliśmy o każdy szczegół, tak aby zadowolenie naszych klientów wciąż rosło a nie malało. Stworzyliśmy również kolejne oddziały na terenie całego kraju, tak aby potrzebujący mogli do nas łatwiej trafić, a także korzystać z wybranych usług. Dzięki temu firmy, które otwierają swoje filie w różnych miastach Polski, wciąż mogą korzystać z naszych profesjonalnych usług, nie szukając od nowa kolejnej oferty innych firm.
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 18.08.2022
Chcesz zapewnić swojej firmie czystość i porządek? Zapoznaj się z naszą ofertą. Inwemer to firma, świadcząca usługi z zakresu utrzymania czystości. Oferujemy sprzątanie powierzchni biurowych, przemysłowych, handlowych, magazynów czy jednostek służby zdrowia. Zajmujemy się także utrzymaniem czystości na terenie wokół obiektów. Zapewniamy własny sprzęt i środki czystości. Nasze usługi są wysokiej jakości. Wśród naszych klientów znajdują się takie instytucje jak ZUS, BGŻ czy PGE. Serdecznie zapraszamy!
Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 13.09.2022

Nasza oferta została stworzona dla ludzi posiadających dzieci. Pod wspólnymi skrzydłami doświadczonych firm, czyli OKT i Prima Baby, tworzymy artykuły dziecięce, których podstawową wartością jest bezkompromisowa jakość i trwałość. Z usług firmy OKT kids skorzystało już mnóstwo zadowolonych klientów. Zapewniamy im najwyższe bezpieczeństwo związane z wykorzystywania naszych akcesoriów. Każdy nasz produkt otrzymał niezbędne certyfikaty, które potwierdzają tylko walory naszych produktów. Przekonajcie się co do tego sami. Zapraszamy.

Strona Posterclub

Posterclub

Dodano: 08.06.2022
Twoją pasją jest malowanie? Chcesz znaleźć odpowiednią ramę dla Twojego obrazu? A może rzeźbisz? Szukasz sklepu z artykułami dla plastyków, który spełni Twoje wymagania? Nie szukaj dalej, właśnie nas znalazłeś. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów dla malarzy i rzeźbiarzy. Znajdziesz u nas m.in. płótno i krosno malarskie, pędzle, ramy, antyramy, dłuto rzeźbiarskie i inne. W sklepie internetowym Posterclub dobierzesz ramę do obrazu i zamówisz subskrypcję naszego newslettera. Serdecznie zapraszamy!
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 11.09.2022
Reverso to firma specjalizująca się zarówno w myciu elewacji, jak i odśnieżaniu dachów. Każda wykonywana przez pracowników firmy zadanie realizowane jest z wysokim poziomem profesjonalizmu i indywidualnym podejściem. Poza uprawnieniami do specjalistycznych oprac. Na wysokościach firma posiada także kwalifikacje do wielu różnych zadań od typowego sprzątania czy ciśnieniowego mycia elewacji, bo profesjonalne prace dekoratorskie czy rozbiórkowe. Specjalnie stosowane techniki linowe pozwalają dotrzeć nawet do trudnych miejsc, a 10 lat doświadczeń gwarantuje solidność realizacji.
Więcej o firmie: Prace na wysokości
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2022
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem dla naszych klientów zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów z rynku obuwniczego, gdzie zapewniamy obuwie dla dzieci, które wykonane jest ze specjalnie selekcjonowanych materiałów naturalnych. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy naszym klientom sprzedaż za pośrednictwem internetowego sklepu, gdzie oferujemy fachowe doradztwo oraz krótkie terminy realizowania poszczególnych zamówień.