Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Usługi budowlane

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 18.08.2022
Firma Pulako posiada w swoim asortymencie szeroki wybór posadzek przemysłowych. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Każda realizacja potrzebuje dokładnej analizy, aby wybrana posadzka była odpowiednio dobrana. Materiał posadzkowy Sikafloor 262 AS jest barwnym, dwuskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym spoiwem epoksydowym o niskiej lepkości. Idealnie nadaje się do tworzenia barwnych posadzek żywicznych przewodzących ładunki elektryczne. Dzięki swoim właściwościom znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach produkcyjnych, warsztatowych, handlowych, parkingach podziemnych, hangarach itp. Sikafloor 262 AS można zastosować jako warstwę wierzchnią innych żywic epoksydowych. Do zalet tego Sikafloor 262 AS należy zaliczyć wysoką odporność mechaniczną i chemiczną, tworzenie nieprzepuszczalnej gładkiej powierzchni o fakturze antypoślizgowej oraz łatwość i szybkość w aplikacji.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 12.08.2022

Przedsiębiorstwo Wapol to specjaliści od wykładzin i pokryć podłogowych. W naszej ofercie znajdziecie wykładziny naturalne i PVC, wykładziny dywanowe i płytki LVT, a także wykładziny tkane i specjalistyczne. Świetnie odnajdą się one w biurach, fabrykach, galeriach handlowych i hotelach. Oprócz sprzedaży zapewniamy także profesjonalny montaż. Wapol to również czyszczenie wykładzin i specjalistyczne ekspertyzy. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że oferujemy produkty i usługi z najwyższej półki. Zapraszamy.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 11.05.2022
W ramach oferty naszej firmy możemy naszym klientom zapewnić realizowanie zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących projektowania, wykonywania instalacji a także serwisowania oraz konserwacji wód gruntowych. Nasze usługi wykonujemy między innymi dla klientów biznesowych zarówno na terenie kraju jak też poza granicami. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy realizacje poszczególnych usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz najnowszych technologii, co pozwala nam zapewnić wysokiej jakości usługi.