Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Szkolenia

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 09.02.2022
Firma HR Partners jest grupą praktyków biznesowych, specjalizujących się głównie w przekazywaniu swoich doświadczeń oraz wiedzy na szkoleniach dla firm, organizowanych dla Państwa pracowników. Nasza firma przeprowadza także profesjonalne procesy rekrutacyjne, mające na celu odpowiednią selekcję kandydatów, którzy nadają się na stanowiska w Państwa firmach. Zarówno atrakcyjne szkolenia, jak i procesy rekrutacji zakończone sukcesem, mieliśmy szansę wykonywać dla największych firm w kraju. Klientom indywidualnym oferujemy także doradztwo personalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 05.12.2022
Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest zbyt dużo nerwów, to jest tak tylko dlatego, że jeszcze nie zdecydowałeś się na zmianę tego stanu rzeczy. Musisz wiedzieć, że może być zupełnie inaczej. Coach imigomo.com oraz uczestnictwo w zajęciach i warsztatach oferowanych przez firmę w zasadniczy sposób zmienią Twoje patrzenie na rzeczywistość i podejście do życia. W głównej mierze to nastawienie umysłu czy sposób podejścia do najróżniejszych spraw decydują o tym, jaką jakość ma Twoje życie. Nie pozwól, by każdy kolejny dzień przechodził obok Ciebie.
Więcej o firmie: Coaching i mentoring, Automotywacja