Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Ogrodnictwo

Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Drzewa i krzewy w parkach miejskich, na ulicach czy osiedlowych skwerach to warunek zdrowszego życia i przykład dbania o estetykę miasta. Każde takie miejsce wymaga odpowiedniej troski, aby prawidłowo się rozwijało, było estetyczne i nie umierało. Kulczyk to firma, która od 1995 roku zajmuje się pielęgnowaniem parków, skwerów, trawników i ulicznych drzew zarówno pod kątem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Do realizowanych na wysokim poziomie zadań zalicza się wszystko, co jest związane z roślinnością w obszarze miast i przemieść.
Strona Pielęgnacja Zieleni

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 08.08.2022
Firma PHU Artex to zespół profesjonalistów działający od 1995 roku, specjalizujący się w pielęgnacji zieleni i wycince drzew metodą alpinistyczną. Wykwalifikowana kadra zajmuje się karczowaniem terenów, pielęgnacją i sadzeniem drzew, koszeniem traw, usuwaniem karpin po ściętych drzewach, sadzeniem krzewów i zakładaniem trawników. Działalność firmy obejmuje teren całego kraju. Działania firmy obejmują zabudowę miejską, cmentarze, parki, ulice i centra miast. Prace wykonywane są przy pomocy najlepszego dostępnego na rynku, certyfikowanego sprzętu.