Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Marketing

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 30.04.2022
Chili Event to firma zajmująca się planowaniem, organizacją oraz obsługą kompleksowych wydarzeń oraz eventów na różną skalę. W ofercie firmy można znaleźć zarówno wydarzenia mniejszego kalibru, jak również eventy na skalę ogólnopolską. Firma Chili Event to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży, które jest potwierdzone licznymi świetnie wykonanymi projektami, doskonała komunikacja z klientem oraz duża elastyczność względem wymagań klienta, która sprawia, że każdy pomysł  zleceniodawcy jest możliwy do zrealizowania.
Brak obrazka

Fingerprint.pl

Dodano: 01.08.2022
Chociaż drukarnia offsetowo-cyfrowa Finger Print znajduje się w Łodzi, obsługuje klientów z całej Polski. Posiadając rozbudowany i nowoczesny park maszynowy, wykonuje nawet skomplikowane i nietypowe zamówienia. Projektuje nie tylko opakowania kosmetyczne i farmaceutyczne, ale także na odzież, słodycze, alkohole i wiele innych produktów. Oferuje papeterię firmową, druki produkcyjne i różnego rodzaju materiały reklamowe. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę i korzysta z nowoczesnych technologii druku. Zapewnia wysoki standard usług.