Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Biznes

Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 01.08.2022
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat do Państwa pełnej dyspozycji. Ustne i prawne porady dotyczące spraw cywilnych, gospodarczych, podatkowych, karnych są udzielane od ręki na podstawie indywidualnej analizy problemu klienta. Kontakt nawiązujemy w dowolnej formie, stacjonarnej lub wirtualnej, aby ułatwić prowadzenie konsultacji. Wynagrodzenie zawsze podlega indywidualnym ustaleniom, bazującym na skomplikowaniu sprawy. Paweł Niedziałek to osoba zorientowana na sukces. Razem osiągniemy Państwa cele. Prosimy o zaufanie.
Strona Baza firm

Baza firm

Dodano: 19.04.2022
Nasza kancelaria adwokacka uznawana jest za jedną z najlepszych na rynku. Zyskaliśmy taką renomę przede wszystkim dzięki wyjątkowemu w naszej branży oraz rzadko spotykanemu w innych podejściach do klienta. Każda z powierzonych nam spraw jest dla nas wyjątkowa i traktujemy ją priorytetowo, a każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie. To wszystko sprawia, że jesteśmy tak wyjątkowi, odróżniamy się od innych kancelarii na rynku, a każdy nasz prawnik i radca prawny jest bardzo poważany w środowisku.
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 09.02.2022
Firma HR Partners jest grupą praktyków biznesowych, specjalizujących się głównie w przekazywaniu swoich doświadczeń oraz wiedzy na szkoleniach dla firm, organizowanych dla Państwa pracowników. Nasza firma przeprowadza także profesjonalne procesy rekrutacyjne, mające na celu odpowiednią selekcję kandydatów, którzy nadają się na stanowiska w Państwa firmach. Zarówno atrakcyjne szkolenia, jak i procesy rekrutacji zakończone sukcesem, mieliśmy szansę wykonywać dla największych firm w kraju. Klientom indywidualnym oferujemy także doradztwo personalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 05.12.2022
Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest zbyt dużo nerwów, to jest tak tylko dlatego, że jeszcze nie zdecydowałeś się na zmianę tego stanu rzeczy. Musisz wiedzieć, że może być zupełnie inaczej. Coach imigomo.com oraz uczestnictwo w zajęciach i warsztatach oferowanych przez firmę w zasadniczy sposób zmienią Twoje patrzenie na rzeczywistość i podejście do życia. W głównej mierze to nastawienie umysłu czy sposób podejścia do najróżniejszych spraw decydują o tym, jaką jakość ma Twoje życie. Nie pozwól, by każdy kolejny dzień przechodził obok Ciebie.
Więcej o firmie: Coaching i mentoring, Automotywacja
Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 10.08.2022
Łódzki Ekspert Kredytowy Bartosz Motyl kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i firmowych zainteresowanych kompleksowym wsparciem w uzyskaniu kredytu bankowego na dowolny cel. Jako doświadczony doradca kredytowy zapewnia pomoc na każdym z etapów współpracy. W zakres usług wchodzi dokładna analiza sytuacji finansowej klienta, wybór optymalnego rozwiązania kredytowego, pomoc w interpretacji umowy i załatwienie wszystkich formalności. Łódzki Ekspert zaprasza na bezpłatne konsultacje do swojego biura w centrum Łodzi.
Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 08.03.2022
Wysoko wyspecjalizowana kadra profesjonalistów to najbardziej trafny opis pracowników zatrudnionych w PLEuropa. Jest to działalność o charakterze consultingowym, co oznacza że każdy kto ma jakiekolwiek niepewności może się do niej zwrócić. Swoje doradztwo oferuje w kwestiach zarządzania finansami, księgowości, a także projektów i dotacji unijnych. Nie są żadną tajemnicą dla niej najlepsze oferty szkoleniowe, wśród których pomoże znaleźć coś odpowiedniego dla swojego klienta. Można powiedzieć, że każda jednostka na rynku powinna nawiązać kontakt z tą firmą.