Proszę czekać...
zamknij
Portal nowoczesnego biznesu

Daj się odszukać w sieci

Umieszczenie informacji o swoim przedsiębiorstwie w naszej bazie firm umożliwi znalezienie nowych odbiorców towarów i usług oraz partnerów biznesowych.

Konkretne wiadomości

Każda firma znajdująca się w naszym spisie może dodawać aktualności dotyczące jej bierzącego funkcjonowania na rynku.

Prostota funkcjonalności

Podstawą skutecznego dotarca do obiorcy jest uzyskanie efektu sprawnego zrozumienia przekazu. Dlatego też niezmiernie ważna jest prostota informacji.

Auto-szkoły

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 01.06.2022
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kursów na prawo jazdy wszystkich kategorii w łódzkiej auto szkole Extreme. Umiejętnie przekazywana wiedza przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz praktyczne wskazówki odnośnie prowadzenia pojazdów czynią z naszej firmy jeden z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców na terenie województwa łódzkiego. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Więcej szczegółów dotyczących organizacji zajęć z prawa jazdy oraz atrakcyjnych cen kursów znajdziesz na naszej witrynie internetowej.
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 28.06.2022
Nasza szkoła nauki jazda działa na terenie Łodzi już od 1990 roku posiadając 3 filie, gdzie dysponujemy nowoczesną flotę pojazdów, w tym specjalnie przygotowanym samochodem do kursów realizowanych na rzecz osób niepełnosprawnych przygotowujących się do zdawania egzaminów na prawo jazdy. Naszym kursantom zapewniamy naukę pod okiem doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem pracy. Gwarantujemy efektywną, bezstresową naukę prowadzoną w sympatycznej atmosferze. Zapewniamy również kwalifikacje wstępne i szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych.

 

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 03.05.2022
First Drive jest ośrodkiem szkoleniowym, który oprócz przygotowania do egzaminu na prawo jazdy oferuje również kursy doszkalające. Każdy kierowca, który z jakiegoś powodu nie czuje się pewnie za kierownicą lub po prostu chciałby podszkolić technikę prowadzenia pojazdu, dowiedzieć się, na czym polega jazda defensywna lub eko-driving może skorzystać z usług świadczonych przez Instruktorów Techniki Jazdy. Osoby uczące się jazdy pierwszy raz wiele skorzystają na dodatkowych darmowych jazdach doszkalających z jazdy defensywnej oraz eko-drivingu.